Jak připojit abstrakt

Zde je krátký proces o třech krocích, jak podat abstrakt na naší konferenci.

Vytvoření uživatele na této stránce

Aby bylo možné sledovat všechny žádosti a správně s vámi komunikovat, musíte si vytvořit uživatelský účet na této stránce. Jednoduše jděte na registrační stránku a zaregistrujte se zde. Vše, co musíte zadat, je uživatelské jméno a platná e-mailová adresa.

Potvrďte svou e-mailovou adresu

Po odeslání Vaší registrace vám náš systém pošle e-mail. Prosíme, pokud to trvá už dlouho a email ještě nepřišel, zkontrolujte složku se spamem. Klepnutím na odkaz v e-mailu potvrdíte svou e-mailovou adresu a na další stránce zadáte heslo, které budete používat později pro přihlášení na tento web.

Předložte svůj abstrakt

Pokud máte platný uživatelský účet pro tuto stránku, a jste přihlášeni, budete moci nyní podat váš abstrakt. Jednoduše otevřete následující odkaz a zadejte následující informace:

  • Název příspěvku
  • E-maily ze všech autorů, včetně vás, oddělené čárkami
    Adresa, kterou jste použili pro registraci, může být jiná, než adresa, kterou chcete použít pro abstrakt. Pro komunikaci s Vámi budeme používat adresu, kterou jste zadali v registraci uživatele, a ne tu na abstraktu.
  • Instituce nebo univerzita a fakulta, na které působíte.
  • Obsah abstraktu (ne více než 500 slov)

Po kliknutí na tlačítko Uložit se na pravé straně objeví sekce s názvem "Moje abstrakty". Zde můžete najít a dále upravovat své podané abstrakty.

Můžete také použít stejný odkaz a podat další abstrakt. Přijímáme pouze jeden přihlášený příspěvek za hlavního autora (prvního autora na seznamu autorů).

Přijetí abstraktu Vám potvrdíme do pěti dnů na zadaný e-mail.

Těšíme se na Vás v Teplicích!